Açıklama

Pro Plan Junior Chicken & Rice  Kedi Maması – 3 Kg

Yavru dönemde en uygun gelişimi desteklerken beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine yardımcı olur. Gerçek tavuk etinden gelen %41 oranındaki protein ile zenginleştirilmiş, yüksek lezzetlilik ve sindirim oranına sahip süper premium kedi mamasıdır.

Anne sütünde de yer alan, beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHA (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir. Yavru kedilerin bağışıklık sistemini mükemmel şekilde destekler. Yavru kedilerin büyüme ve gelişimlerini en iyi şekilde desteklemek için ihtiyaç duydukları tüm besinleri tam ve dengeli bir şekilde sunar. Ayrıca idrar yolları fonksiyonlarının gelişimini destekler.

* Optimal düzeydeki taurin ve aminoasitler sayesinde bağışıklık sisteminin gelişimini destekler. Vitamin E, C, selenyum ve beta karoten gibi güçlü antioksidanlar ile vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini hızla azaltır.

* Azaltılmış karbonhidrat miktarı ile sindirim sistemine destek sağlar. Sağlıklı pirinç ve tahıl içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar.

* Omega yağ asitleri, vitamin A ve tavuktan gelen yüksek kalitedeki protein ile daha sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumunu sağlar.

* Kalsiyum, fosfor, sodyum ve klorid ile idrar yolları fonksiyonlarının gelişimini destekler.

İçindekiler

Tavuk eti (%20), pirinç, mısır gluten unu, kurutulmuş hayvansal protein, kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, hayvansal yağ, mısır nişastası, mineraller, buğday gluten unu, kurutulmuş yumurta, sakatat, balık yağı, kolostrum (%0,1).

Besin Katkıları:

Vit A: 36 400 IU/kg, Vit D3: 1 180 IU/kg, Vit E: 750 IU/kg, Vit C: 140 mg/kg, Demir (Fe(E1)): 89, İyot (I(E2)): 2.8 ,Bakır (Cu(E4)): 17, Mangan (Mn(E5)): 22 ,Çinko (Zn(E6)): 209 Selenyum (Se(E8)): 0.18, Taurin:1700 mg/kg

Antioksidanlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pro Plan Junior Original Kitten Tavuk Etli Yavru Kedi Maması – 3 Kg” için yorum yapan ilk kişi siz olun