Açıklama

  • Pro Plan Delicate Hassas Sindirimli Kedi Maması 3 Kg
  • Pro Plan  Hassas ve Seçici Yetşkin Kediler İçin Hindili ve Pirinçli Kedi Maması oldukça lezzetli bir formüldür. Böylece lezzetinden ödün vermeden kilo kaybını veya ideal vücut kondisyonunun korunmasını sağlar. Proplan  Hassas ve Seçici Yetşkin Kediler İçin Hindili ve Pirinçli Kedi  Maması ilk içeriği olan gerçek hindi eti kaynaklı protein ve kontrollü karbonhidrat emilimi için mısır kepeği içerir. Ayrıca eşsiz ciğer kaplama metodu sayesinde mükemmel lezzetini korur.
  • Hassas cilt  ve sindirim, ve telaşlı iştahını kediler için en uygun yiyecek.En hassas kedilerin konforu için, Hassas hindi ve pilav çok lezzetli ve gıda toleransı için protein kaynakları sınırlıdırHızlı çözünen lif, en iyi sindirim sağlık ve bağırsak geçiş desteği (pirinç, mısır, pancar küspesi kombinasyonu)% 40 oranında tartar azaltmaya yardımcı olduğu kanıtlanmış özel mama yapısı  PRO PLAN Hassas Deri ve Mide İçin hindili ve Pirinçli Kedi Maması; %40’a varan oranlarda gerçek hindi etinden gelen yüksek kaliteli protein içeriği sayesinde hassas deri ve mideye sahip kediler için lezzetli bir alternatif sunar. Böylelikle alerji oluşma riski azaltılmış olur.
  • Analiz değerleri; Ham protein 33,8 en az, ham yağ 5,5-10,5 en az-en çok, ham selüloz 4 en çok, ham kül 8,5 en çok, su 9 en çok, HCI?de çözünmeyen kül  8,5 en çok, linoleik asit 1,2, fosfor 1, magnezyum 0,14, bakır sülfat 24 mg/kg en az.Vitamin A: 23.000 IU / kg Vitamin D3: 1700 IU / kg   E vitamini ? tokoferol: 550 mg / kg  C vitamini askorbik asit: 70 mg / kg  B Grubu Vitaminler 230 mg / Kg Taurin 1500 mg / kg
  • Mamanın İçeriği;Hindi eti, pirinç , pirinç gluten unu, hayvansal yağ karışık tokoferoller ile korunmuş mısır, gluten unu, kurutulmuş türkiye protein mısır bütün yumurta kurutulmuş, sindirmek, pancar posası, balık yağı, maya, potasyum klorür, kalsiyum karbonat, mineraller, kolin klorür, L-arginin, L-lizin, sodyum klorür, DL-metiyonin. 
  • Buğday proteini olmaksızın formüle edilmiştir
  • Cilt rahatsızlığını azaltmaya yardım etmek için Omega 3 ve 6 yağ asitleri, çinko ve B vitamini
  • Yüksek kalitede en iyi lezzet için 1 numaralı madde olarak Hindi
  • OPTIRENAL ™ ile b öbrek fonksiyon desteği

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pro Plan Delicate Hassas Ve Seçici Kediler için Hindili Kedi Maması 3 Kg” için yorum yapan ilk kişi siz olun