Açıklama

Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 4’lü Özellikleri

5 bıçağın rahatlığını ve 1 bıçağın hassasiyetini bir arada keşfedin. Fusion’da olağanüstü rahatlık için birbirine daha yakın yerleştirilmiş beş bıçak bulunmaktadır.

  • BEŞ BIÇAK; Birbirine daha yakın yerleştirilmiş beş bıçak, MACH3’ten daha yakın temaslı ve daha rahat bir tıraşa olanak sağlar.
  • HASSAS TIRAŞ BIÇAĞI; Kartuşun arka yüzeyinde bulunan tek bıçak favoriler ve burnun altı gibi zorlu bölgelerin tıraş edilmesinde kolaylık sağlar.
  • KAYGANLAŞTIRICI BANT; Kayganlaştırıcı bant, olağanüstü kayganlık için cildin üzerine suda çözünebilen kayganlaştırıcı maddeler yerleştirir.
  • MİKROPALETLER; Yumuşak mikropaletler ilk bıçağın geçişinden önce cildin gerginleştirilmesinde yardımcı olur. Mach3‘e göre DAHA İYİ BİR TIRAŞ İÇİN PRATİK ÖNERİLER HAZIRLIKTAN CİLT BAKIMINA KADAR
  • HAZIRLIK SAKALINIZIN BAKIR BİR TELLE AYNI GÜCE SAHİP OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?

Kullanım Şekli

Sakallarını yumuşatmak, tıraşınızı kolaylaştırır. Tıraştan önce yüzünüzü yıkayın ya da duş alın. Daha sonra, tıraş makinenizi kayganlaştıracak ve sakallarınızı yumuşatacak bir tıraş jeli uygulayın. Gillette tıraş hazırlıkları, Gillette tıraş makinenizle işe araması için tasarlanmıştır. Gillette‘in en rahat tıraşını yaşamak için Fusion Pro-Glide Jelini Fusion Pro-Glide tıraş makinenizle kullanın.
  • TIRAŞ CİLDİNİZDE OLUŞAN KIZARIKLIĞIN SEBEBİNİN KÖR BIÇAKLAR OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ? Tahrişi engellemek için sıklıkla tıraş bıçaklarınızı değiştirin, yavaş yavaş sakallarınızı çıkış yönünde tıraş olun.Gillette sistem bıçaklarındaki kayganlaştırıcı en iyi tıraşı yapmanıza yardım eder.
  • TIRAŞ ETMENİN EN ZOR OLDUĞU BÖLGEYİ BİLİYOR MUYDUNUZ? Bu erkekten erkeğe göre değişir. Ancak dudak üzeri,tıraş etmesi en zor olan bölgedir.Bu bölgedeki sakalların daha çok yumuşamasını sağlayıp, kesikler ve sıyrıklardan korunmak için bu bölgeyi en sona bırakın dudak üzerinizi en son tıraş edin.Gillette Fusion ve Fusion Proglide tıraş makinelerinin arka tarafındaki hassas düzeltici burun altınızı kolayca tıraş etmeniz için tasarlanmıştır.
  • BAKIM CİLDİNİZİN KENDİNİ YENİLEMESİ İÇİN NEME İHTİYACI OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ? Öneri: Günlük bir nemlendirici kullanın. Bu daha rahat tıraş olmanızı sağlayacaktır. Cildinizi kurutan güneş ışınlarından sizi koruyan UVA/ UVB cilt koruyuculu nemlendiriciler kullanmak sizin için daha iyi olacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Gillette Fusion Yedek Tıraş Bıçağı 4’lü” için yorum yapan ilk kişi siz olun