Açıklama

Mr Muscle Lavabo Açıcı giderlerin tümündeki tıkanıklıkları açar ve kötü kokuları giderir. Mr Muscle Granül Lavabo Açıcı 4x50g 1 Paket (1 x 240 g)

Önemli Bilgi

Güvenlik Bilgileri

Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Metalleri aşındırabilir. Ciddi cilt yanıklarına ve göz hasarına yol açar. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Dumanını solumayın. Zehirlenme durumunda hemen Ulusal Zehir Danışma Merkezi’nin 114 no’lu telefonunu veya doktoru arayın. Deri (veya saç) ile temas halinde ise, kirlenmiş tüm giysilerinizi hemen çıkarın. Cildinizi su ile durulayın. Göz ile teması halinde, su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılıysa ve yapması kolaysa kontakt lensleri çıkarın. Durulamaya devam edin. Yutulduğunda, ağzınızı çalkalayın. İstifra etmeye çalışmayın. Solunduğunda zarar gören kişiyi temiz havaya çıkarın ve kolay biçimde nefes alması için rahat pozisyonda tutun. Kilit altında saklayın. Elleçlemeden sonra ellerinizi iyice yıkayın. Koruyucu eldiven, göz koruyucu kullanın. Sadece orijinal kabında saklayın. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayın. Gıda maddelerinden uzak tutun. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderin.

İçindekiler:

Sodyum hidroksit

Yönergeler

Ürünü, tıkalı boruların ağız kısmına dökmeden önce, 2 litre sıcak su hazırlayın. Tıkalı lavabo veya küvetin içinde birikmiş su varsa, ürünü kullanmadan once suyu boşaltın. Bir paket Mr Muscle® Lavabo Açıcı içeriğini tıkalı borunun ağız kısmına dökün. Sonrasında, hazırladığınız sıcak suyu gidere boşaltın. 1-2 dakika bekledikten sonra musluğu açarak, 3-4 dakika boyunca borudan bolca soğuk su akıtın. Boru veya kanalın, Mr Muscle® Lavabo Açıcı kullanıldıktan sonra dahi açılmaması tıkanıklığın çok önemli olduğunu gösterir. Eğer tıkanıklık, inşaat malzemeleri, demir atıkları veya farklı esnek malzemelerden ileri gelmiyorsa, aynı işlemi Mr Muscle® Lavabo Açıcı miktarını artırarak tekrarlayın. Büyük çaplı ana tahliye borularını açmak için, 3-4 paket Mr Muscle® Lavabo Açıcı ürünü gereklidir

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mr. Muscle Lavabo Açıcı 4 al 3 Öde” için yorum yapan ilk kişi siz olun