Açıklama

  • Evinizde ve iş yerinde en önemli düzenleme ve temizlik araçlarından biri olan çöp torbalarının hijyenik malzemelerden üretilmiş olması oldukça önemli. Koroplast çöp torbaları güvenilir ve hijyenik.  Koku hapsetme teknolojisi sayesinde çöplerin dışarı taşmasını ya da çevreye koku yaymasını engeller. Çevreye zarar vermez. Geri dönüştürülebilir plastik malzemeden üretilmiştir.

    Koku Hapsetme Teknolojilisi Nedir? Koku hapsetme teknolojisine sahip çöp torbaları, özel formülündeki zeolit mineralleri bir kalkan görevi görerek kokuları moleküllerindeki özel yapının içine hapseder kokular dışarı çıkamaz. Türkiye’deki doğal yataklardan elde edilen bu mineral çevre dostu bir üründür.

    Koroplast Çöp Kokusunu Nasıl Hapseder? 3 katlı dayanıklı Koroplast çöp torbalarının atık ile temas eden yüzeyinde kötü kokuları içerisinde hapseden özel bir formül bulunmaktadır. Dış yüzeyi, kötü kokuların dışarıya çıkmasını engellerken, orta yüzey ise içinde güzel koku esanslarını barındırır. Koroplast çöp torbaları koku hapsetme teknolojisi sayesinde kötü kokuları hapsederken siz dışarıdan mis gibi çilek kokuları alırsınız.

    Çöp poşetlerinizi çöp atmak dışında farklı amaçlar için de değerlendirebilirsiniz. Kışlık paltolarınızı tozlanmadan muhafaza etmek istiyorsanız büyük boy çöp poşetinin dibine bir delik açıp askıya geçirerek, paltonuzu asabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Koroplast Çilek Kokulu Büzgülü Orta Boy Çöp Torbası 20’li 55×60 cm” için yorum yapan ilk kişi siz olun
×

Sipariş vermek veya detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin!

×