Açıklama

Jaune Vaste Acı Cila Miktar – Birim – Ebat – Ağırlık – Ölçü:

Jaune Vaste Acı Cila 12 ML

Jaune Vaste Acı Cila 12 ML İzin Belge:

Acı Cila 12 ML ürünü Turuncu Girişim tarafından üretilmiştir.

Jaune Vaste Acı Cila 12 ML İçindekiler:

Acı Cila 12 ML ürünü içerisinde; ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, acrylates copolymer, ısopropyl alcohol, acetyl tributyl citrate, denatonium benzoate, benzophenone-1 bulunmaktadır.

Jaune Vaste Acı Cila 12 ML Kullanımı:

Acı Cila 12 ML kullanılışı; ürünü tırnak yemeyi önlemek için formüle edilmiştir. Ürün uygulandıktan sonra tırnaklar normal görünüşlerinden bir şey kaybetmez. Çıplak tırnak üzerine yada oje üzerine uygulana bilir. Kuru tırnaklara haftada iki veya üç kez, bir veya iki kat olarak uygulayın. Uygulama yapılmış tırnağın acı ve itici tadı, tırnaklarınızı ısırmanızı engelleyecektir.

Jaune Vaste Acı Cila 12 ML Yan Etkileri:

Acı Cila 12 ML Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Jaune Vaste Acı Cila 12 ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Jaune Vaste Acı Cila 12 ML Muhafaza ve Uyarı:

  • Jaune Vaste Acı Cila Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 6 yaşından küçük çocukların kullanımına uygun değildir.
  • Jaune Vaste Acı Cila ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Jaune Vaste Acı Cila ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Jaune Vaste Acı Cila 12 ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun
×

Sipariş vermek veya detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin!

×