Açıklama

Islak mendil ve ıslak havlu pek çok duruma ilk müdahale açısından önemlidir. Bebeğinizi emzirirken, mama yedirirken ya da bebeğinizle birlikte oyun oynarken elini yüzünü süte, mamaya bulayabilir. Her an yanınızda bulunduracağınız Dalin ıslak mendil sayesinde anında müdahale edebilir ve hijyen sağlayabilirsiniz.
Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak üretilen Dalin ıslak mendil alt temizleme konusunda da annelerin bir numaralı yardımcısıdır. Bebeğinizin hassas cildinde hijyen sağlamak için Dalin ıslak mendil vazgeçilmeziniz olmaya aday!
Çabuk yırtılmayan, rahatça temizlik yapmanızı sağlayan, kalın ve petek dokulu Dalin ıslak mendilleri ile oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Su bazlı özel solüsyonu ve hoş kokusu ile bebek temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Cildin ph dengesi ile uyumludur. Alkol ve boya maddesi içermez.
Dermatolojik olarak test edildiği için güvenle kullanabilirsiniz.,
Unutmadan; çocuğunuzun güvenliği ve sağlığı için yıpranmış ürünleri kullanmayın. Ürünü bebeğinize vermeden önce üründe herhangi bir hasar belirtisi olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Ürünü bebeğinize vermeden önce; paketin naylon torba, kurdele plastik bağlantı ve benzeri ambalaj malzemelerini çıkarın ve bebeğin ulaşabileceği alanlardan uzaklaştırın. Bu ürünü daima erişkin gözetimi altında kullanınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dalin 3lü Islak Havlu Mendil Klasik 3×56 Adet” için yorum yapan ilk kişi siz olun